Pre firmy

Nachádzate sa tu

ŠPECIALISTI NA FIREMNÉ VZDELÁVANIE

V prípade, že hľadáte dodávateľa na zabezpečenie firemnej výučby alebo preferujete špeciálne riešenia, ako sú workshopy či teambuildingy v cudzom jazyku, Your Choice je tou správnou voľbou. 

Pri úvodnom testovaním úrovne jazyka používame unikátne placement testy na báze amerického certifikátu do pracovného prostredia TOEIC. Následne pripravíme komplexnú analýzu, spoločne nastavíme ciele, ponúkneme ABC riešenie a Road Map - špecifický návrh vzdelávania.

Kurzy môžu byť individuálne či v malej skupinke a zahŕňajú špecializované biznis témy, prípadové štúdie a miniprojekty dohodnuté s vedením spoločnosti. 

Tréningy so špecifickým zameraním sú vhodné pre manažment a zameriavajú sa na biznis zručnosti. Zahŕňajú individuálne konzultácie, rozvoj biznis skills a intenzívne tréningy na pracovisku.

Workshopy v angličtine rozvíjajú tvrdé i mäkké zručnosti v cudzom jazyku. Teambuildingy s native speakrom sa zameriavajú na rozvoj tímovej spolupráce, komunikačných zručností a nárast slovnej zásoby. Príkladom obľúbeného  teambuildingu je licencovaný LEGO TeamBuilding.

Vyberte si z ponuky firemnej výučby ↓

Využili naše služby

Aj keď ovládam angličtinu na dobrej úrovni, počas prace v poisťovni som neraz prišla do kontaktu s odbornými výrazmi z poisťovníctva, o ktorých som len tápala, ako ich preložím. Keď nemáte poruke špecializovaný slovník, väčšinu ste stratení a váš preklad neraz pobaví okolie. Kurz insurance english nás vybavil slušnými základmi poisťovníckej terminológie a mala som možnosť prekonzultovať aj konkrétne výrazy či slovne spojenia, pri ktorých som si dovtedy nebola istá.
Účasťou na tomto tréningu som si výrazne zlepšil komunikačne zručnosti a rozšíril slovnú zásobu v odbornej angličtine, keďže som v každodennom písomnom a často aj v ústnom kontakte so zahraničnými kolegami, a rozšíril som si obzory pri samostatnej orientácii v poisťovníckej problematike. Pútava forma založená na zaujímavom príbehu jednej poistnej udalosti pobaví aj poučí a bola zdrojom pre podnetnú diskusiu, ktorá sa dotýka mojej prace aj prace kolegov a je impulzom pri riešení každodenných problémov, ako aj náročnejších projektov.
Insurance English som v práci využívala aj pred kurzom, prínos pre mňa spočíval hlavne v oboznámení sa s výrazmi, ktoré používajú iné oddelenia v rámci našej poisťovne. Školiteľka, aj keď neprišla z prostredia poisťovne, ukázala veľký prehľad a aj vďaka jej otvorenému a prijemnému vystupovaniu považujem tento kurz za dobre využitý deň.
Spoločnosť Your Choice je naším dlhodobým partnerom nielen pri štandardných jazykových kurzoch (odborná alebo všeobecná angličtina), ale úspešne spolupracujeme aj pri špecializovaných, na mieru šitých kurzoch – ako je Insurance English, Prezentačné zručnosti ako aj Vyjednávanie v anglickom jazyku. Spätná väzba z týchto školení je vždy veľmi pozitívna a účastníci nadmieru spokojní. Zároveň sa na nich môžeme spoľahnúť aj pri tlmočení a prekladoch v odbornej terminológií, či už je to oblasť poisťovníctva, controllingu a auditu, právna problematika a iné.
So spoločnosťou Your Choice spolupracujeme už šiesty rok v oblasti jazykového vzdelávania a odborných prekladov. Oceňujeme veľmi profesionálny, a zároveň priateľský prístup lektorov, ktorí sa snažia vždy splniť naše očakávania a rýchle a kvalitné preklady častokrát realizované naozaj aj zo dňa na deň. Napriek tomu, že by som nás hodnotila ako náročného klienta, vždy sme sa stretli aj v neštandardných situáciách s veľmi ústretovým prístupom vedenia spoločnosti. V spolupráci s Your Choice budeme určite pokračovať aj v budúcnosti.

Máte otázku? Napíšte nám

Ak máte nejakú otázku, prípadne si chcete niečo overiť, napíšte nám a nechajte nám na seba kontakt. Ozveme sa vám do 24 hod. s najlepším možným riešením.

Naši partneri