Preklady a tlmočenie

Nachádzate sa tu

PRECÍZNE PREKLADY S RÝCHLYM DODANÍM

Celý proces prekladu koordinuje projektový manažér, ktorý zároveň komunikuje s  klientom nielen o formálnych ale i terminologických aspektoch zákazky. Pri prekladoch využívame špecializované nástroje CAT, tzv. prekladateľskú  pamäť a preklady prechádzajú krížovou kontrolou dvomi prekladateľmi. 

V prípade požiadavky klienta môže preklad skontrolovať rodený hovorca predmetného jazyka (napr. v prípade anglických humanitných, či marketinogových textov využívame služby v Kanade žijúceho profesora). Výrazy konzultujeme s desiatkou odborníkov v daných oblastiach. 

Úradné preklady zabezpečujeme z a do 21 svetových jazykov. Prekladáme zmluvy, rodné listy, vysvedčenia, výučné listy, registre trestov, čiže všetky typy úradných listín.

Jedenásťročné skúsenosti a neustály nárast požiadaviek (presiahli sme 6000 strán v roku 2016) na preklady a tlmočenie hovoria za všetko.
Vyberte si z ponuky prekladateľských služieb ↓

Využili naše služby

Dovoľte mi, prosím, aby som v mene spoločnosti Slovenská pošta, a. s., vyjadril Vašej spoločnosti úprimnú poďakovanie za nanajvýš kvalitnú a promptnú dodávku Vašich služieb a za ústretový a profesionálny prístup k našim požiadavkám.  Naše požiadavky sú naozaj rôznorodé: sú medzi nimi preklady medzinárodných dohôd a zmlúv, výročných správ, účtovných závierok, korešpondencie, anotácií, orientačných označení, ba dokonca aj detských listov pre medzinárodné súťaže... 
Jazykové služby (úradné preklady, odborné preklady a preklady zmlúv) od spoločnosti Your Choice využívame už viac ako dva roky. Nielen preklady na vysokej úrovni, ale aj komunikácia so spoločnosťou, ústretovosť a vždy dodržaný termín sú hlavnou výhodou Your Choice. 
Ďakujeme za  vaše predchádzajúce prekladateľské služby a tlmočenie /angličtina, nemčina, slovenčina/. Boli sme veľmi spokojní, reagovali ste veľmi pružne a v krátkych termínoch. Plánujeme sa na vás obrátiť znovu pri ďalšom podobnom projekte.
So spoločnosťou Your Choice spolupracujeme už niekoľko rokov ako s jazykovou školou a prekladateľskou agentúrou pre preklady z oblasti medicíny a farmácie. Radi by sme sa Vám touto cestou poďakovali za profesionálny a promptný prístup. Kvalita prekladov a dodržiavanie termínov sú vždy excelentné a Your Choice môžeme odporučiť aj iným ako spoľahlivého a profesionálneho partnera pre výučbu či preklady.
V mene spoločnosti ARCADIS CZ, a.s. Organizačná zložka Slovensko by som chcel touto cestou poďakovať spoločnosti Your Choice - jazykové služby, s.r.o. za poskytovanie bezproblémových, promptných a vysoko kvalifikovaných služieb pri preklade odborných textov na stavbe Rýchlostnej cesty R2 Ruskovce - Pravotice. Jednalo sa hlavne o preklad mesačných správ Stavebného dozoru zo slovenského do anglického jazyka. Pri preklade mesačných správ sme nezaznamenali žiadne sťažnosti či výhrady k prekladu zo strany nášho klienta (Národná diaľničná spoločnosť, a.s.).

Máte otázku? Napíšte nám

Ak máte nejakú otázku, prípadne si chcete niečo overiť, napíšte nám a nechajte nám na seba kontakt. Ozveme sa vám do 24 hod. s najlepším možným riešením.

 

Naši partneri