Preklady a tlmočenie

Nachádzate sa tu

PRECÍZNE PREKLADY S RÝCHLYM DODANÍM

Celý proces prekladu koordinuje projektový manažér, ktorý zároveň komunikuje s  klientom nielen o formálnych ale i terminologických aspektoch zákazky. Pri prekladoch využívame špecializované nástroje CAT, tzv. prekladateľskú  pamäť a preklady prechádzajú krížovou kontrolou dvomi prekladateľmi. 

V prípade požiadavky klienta môže preklad skontrolovať rodený hovorca predmetného jazyka (napr. v prípade anglických humanitných, či marketinogových textov využívame služby v Kanade žijúceho profesora). Výrazy konzultujeme s desiatkou odborníkov v daných oblastiach. 

Úradné preklady zabezpečujeme z a do 21 svetových jazykov. Prekladáme zmluvy, rodné listy, vysvedčenia, výučné listy, registre trestov, čiže všetky typy úradných listín.

Jedenásťročné skúsenosti a neustály nárast požiadaviek (presiahli sme 6000 strán v roku 2016) na preklady a tlmočenie hovoria za všetko.
Vyberte si z ponuky prekladateľských služieb ↓

Využili naše služby

V mene spoločnosti ARCADIS CZ, a.s. Organizačná zložka Slovensko by som chcel touto cestou poďakovať spoločnosti Your Choice - jazykové služby, s.r.o. za poskytovanie bezproblémových, promptných a vysoko kvalifikovaných služieb pri preklade odborných textov na stavbe Rýchlostnej cesty R2 Ruskovce - Pravotice. Jednalo sa hlavne o preklad mesačných správ Stavebného dozoru zo slovenského do anglického jazyka. Pri preklade mesačných správ sme nezaznamenali žiadne sťažnosti či výhrady k prekladu zo strany nášho klienta (Národná diaľničná spoločnosť, a.s.).
Jazykové služby (úradné preklady, odborné preklady a preklady zmlúv) od spoločnosti Your Choice využívame už viac ako dva roky. Nielen preklady na vysokej úrovni, ale aj komunikácia so spoločnosťou, ústretovosť a vždy dodržaný termín sú hlavnou výhodou Your Choice. 
Ďakujeme za  vaše predchádzajúce prekladateľské služby a tlmočenie /angličtina, nemčina, slovenčina/. Boli sme veľmi spokojní, reagovali ste veľmi pružne a v krátkych termínoch. Plánujeme sa na vás obrátiť znovu pri ďalšom podobnom projekte.
So spoločnosťou Your Choice spolupracujeme už niekoľko rokov ako s jazykovou školou a prekladateľskou agentúrou pre preklady z oblasti medicíny a farmácie. Radi by sme sa Vám touto cestou poďakovali za profesionálny a promptný prístup. Kvalita prekladov a dodržiavanie termínov sú vždy excelentné a Your Choice môžeme odporučiť aj iným ako spoľahlivého a profesionálneho partnera pre výučbu či preklady.
Dovoľte mi, prosím, aby som v mene spoločnosti Slovenská pošta, a. s., vyjadril Vašej spoločnosti úprimnú poďakovanie za nanajvýš kvalitnú a promptnú dodávku Vašich služieb a za ústretový a profesionálny prístup k našim požiadavkám.  Naše požiadavky sú naozaj rôznorodé: sú medzi nimi preklady medzinárodných dohôd a zmlúv, výročných správ, účtovných závierok, korešpondencie, anotácií, orientačných označení, ba dokonca aj detských listov pre medzinárodné súťaže... 

Máte otázku? Napíšte nám

Ak máte nejakú otázku, prípadne si chcete niečo overiť, napíšte nám a nechajte nám na seba kontakt. Ozveme sa vám do 24 hod. s najlepším možným riešením.

 

Naši partneri