O nás

Nachádzate sa tu

Profesionálna i kreatívna jazyková škola

Jazyková škola Your Choice je mladá, moderná a kreatívna jazykovka. Mladá je našimi lektormi, ktorých vekový priemer je okolo 28 rokov. Moderná preto, lebo vyučujeme najnovšími spôsobmi výučby, napr. Direct Method. A kreatívna? Všetci sa na hodinách radi smejeme a stále niečo vymýšľame tak, aby to našich klientov stále s nami bavilo. Napríklad robíme pre deti tábory, herné popoludnia a vzdelávanie s kockami LEGO a mini eventy k rôznym udalostiam.

Aj keď sme vznikli v roku 2005, stále sa tešíme každému klientovi, ktorý ku nám zavíta (už ich bolo niečo cez 5000). A keďže aj veľa prekladáme, tak si k nám nájdu cestu klienti, ktorí spolupracujú so zahraničím, cestujú alebo zamestnávajú cudzincov. Prinesú alebo pošlú dokumenty, ktoré s radosťou preložíme, mesačne vyše 500 strán. 

Pred štyrmi rokmi sme spustili výučbu angličtiny pre deti s anglickými lektormi. A je to super! Rodičia nám dali dôveru, a tak môžeme učiť ich detičky vo viac ako 20 školách a škôlkach po celom Trnavskom okrese. V roku 2016 sa učilo s mladými a zábavnými anglickými lektormi viac ako 1500 detí.

No a najnovšie sme spustili v rámci projektu Fabrička kreatívne vzdelávanie s kockami LEGO. Len na otvorenie Fabričky (január 2017) prišlo 330 rodičov a detí. V rámci LEGO vzdelávania sa deti dozvedia o tom, ako veci okolo nás fungujú, vytvoria tímy a naučia sa spolupracovať a komunikovať. A ešte sa zahrajú s kockami LEGO, lebo to ich baví najviac.

Prídete sa k nám pozrieť aj vy? Tešíme sa :)

Mladá a kreatívna jazykovka
Zážitkové vzdelávanie na hodinách
Lektori z celého sveta a Slovenska
Komplexné vzdelávacie služby

Naši ľudia


Silvia Holéczyová
CEO a Partner

Igor Holéczy
Partner

Jana Tomková
Riaditeľka pre preklady

Marína Bartošová
Projektová manažérka

Využili naše služby

So spoločnosťou Your Choice spolupracujeme už šiesty rok v oblasti jazykového vzdelávania a odborných prekladov. Oceňujeme veľmi profesionálny, a zároveň priateľský prístup lektorov, ktorí sa snažia vždy splniť naše očakávania a rýchle a kvalitné preklady častokrát realizované naozaj aj zo dňa na deň. Napriek tomu, že by som nás hodnotila ako náročného klienta, vždy sme sa stretli aj v neštandardných situáciách s veľmi ústretovým prístupom vedenia spoločnosti. V spolupráci s Your Choice budeme určite pokračovať aj v budúcnosti.
Spoločnosť Your Choice je naším dlhodobým partnerom nielen pri štandardných jazykových kurzoch (odborná alebo všeobecná angličtina), ale úspešne spolupracujeme aj pri špecializovaných, na mieru šitých kurzoch – ako je Insurance English, Prezentačné zručnosti ako aj Vyjednávanie v anglickom jazyku. Spätná väzba z týchto školení je vždy veľmi pozitívna a účastníci nadmieru spokojní. Zároveň sa na nich môžeme spoľahnúť aj pri tlmočení a prekladoch v odbornej terminológií, či už je to oblasť poisťovníctva, controllingu a auditu, právna problematika a iné.
Dovoľte mi, prosím, aby som v mene spoločnosti Slovenská pošta, a. s., vyjadril Vašej spoločnosti úprimnú poďakovanie za nanajvýš kvalitnú a promptnú dodávku Vašich služieb a za ústretový a profesionálny prístup k našim požiadavkám. Naše požiadavky sú naozaj rôznorodé: sú medzi nimi preklady medzinárodných dohôd a zmlúv, výročných správ, účtovných závierok, korešpondencie, anotácií, orientačných označení, ba dokonca aj detských listov pre medzinárodné súťaže.
V Your Choice som našiel, čo som potreboval - konverzácie s native speaking lektorom. Stretol som sa s veľmi ústretovým prístupom, výučbu vedia prispôsobiť podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Navyše, výučba prebieha v príjemnom prostredí.

Naši partneri

Máte otázku? Napíšte nám.

Ak máte nejakú otázku, prípadne si chcete niečo overiť, napíšte nám a nechajte nám na seba kontakt. Ozveme sa vám do 24 hod. s najlepším možným riešením.