Jazykové kurzy

Nachádzate sa tu

Komunikácia, kreativita a rýchly posun

Ak chcete pri vzdelávaní čo najviac rozprávať, zažiť kreatívnu atmosféru a dosiahnuť merateľné výsledky, Your Choice je tou správnou voľbou. 

Študujete modernou metódou zameranou na rozprávanie a porozumenie v cudzom jazyku, ktoré tvoria až 90% náplne hodiny. Lektori používajú vizuálne pomôcky, praktické príklady, učia gramatiku bez poučiek a rozvíjajú kreatívnu slovnú zásobu. Každý kurz má jasne sledovateľné ciele, ktoré si študujúci spolu s lektorom určia na začiatku kurzu a na konci kurzu ich splnia.

Navyše sa v nich stretávate s ľuďmi s podobnými záujmami v malej skupine (max. 8 študujúci), miniskupinke (3-4), prípadne v individuálne nastavenom kurze.

Vždy vám pomôže ochotný personál, k dispozícii je čerstvá voda s citrónom, môžete využívať knižnicu, počúvať audiobooky, podebatovať s anglickými lektormi z celého sveta.

Budeme radi, ak si vyberiete z nasledujúcich kurzov. ↓

Využili naše služby

Lektori boli veľmi flexibilní v témach, obsah sa mi páčil a celý kurz mi pomohol viac komunikovať v angličtine, čo bol primárny dôvod, prečo som sa na kurz prihlásila. Priestory sú pekné, vzdušné, klimatizované, lektori flexibilní, energickí, snažili sa komunikovať s každým;), takže...ĎAKUJEM!   
Najviac sa nám páči, keď  sa rozprávame. Rozprávanie a rôzne kreatívne hry na úvod hodiny, je to potom také voľnejšie. Napríklad keď  sme mali nejaké kartičky a hádali slová, to bolo fajn. Ďalej otázky a odpovede, skrátka konverzácie.
Lektori chodili na hodiny vždy skvele pripravení. Obsah hodín bol super, robili sme rôzne aktivity a hry. Taktiež sme si prešli poriadne aj gramatiku, ktorú sme následne uvidieli do praxe. Najviac ma bavila aktivita, keď sme mali na kartičkách nejaké slovo, ktoré sme museli po anglicky opísať bez toho, aby sme ho v nejakom tvare použili a museli sme prisť nato, čo to je. Ďalšia aktivita, ktorá ma ešte veľmi zaujala, bola, že na kartičke bolo slovo, ktoré sme museli použiť do zmysluplnej vety. Kurz mi dal veľa hlavne z hľadiska toho, že sa už tak nebojím komunikovať a hlavne dokážem veci, ktoré sa naučím, preniesť do praxe. :) Páčilo sa mi asi všetko. Hlavne lektori, ktorý boli dobrí a milí a budem na nich spomínať určite len v dobrom. Bola som veľmi spokojná a určite ešte zvažujem ďalší kurz. Ďakujem. :) 
Páči sa mi , že preberáme témy z reálneho života, keď píše na tabuľu a môžem si to hneď  aj vizualizovať a ľahšie si to zapamätám.
V Your Choice som našiel, čo som potreboval - konverzácie s native speaking lektorom. Stretol som sa s veľmi ústretovým prístupom, výučbu vedia prispôsobiť podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Navyše, výučba prebieha v príjemnom prostredí.

Máte otázku? Napíšte nám

Ak máte nejakú otázku, prípadne si chcete niečo overiť, napíšte nám a nechajte nám na seba kontakt. Ozveme sa vám do 24 hod. s najlepším možným riešením.

Naši partneri